Zapraszamy do wzięcia udziału w SUPER PRESTIGE
- cykl wyścigów szosowych
- cztery kategorie kobiece: K20, K30, K40, K50+, startujące w jednej grupie startowej
- siedem kategorii męskich M20, M30, M40, M50, M60, M70, M80+
- dodatkowa kategoria męska RED , w której będą mogli wystartować uczestnicy którzy skończyli 40 lat, a chcą jechać najdłuższy dystans wraz z kategoriami M20 i M30, ta kategoria nie zalicza punktów do challange’u.
- kategoria RED VIP - umożliwiająca gościnny start na najdłuższym dystansie dla osób z licencją ELITY.
- poza nagradzanymi pierwszymi trzema osobami w każdej kategorii, uhonorujemy pucharami pierwszą trójkę na najdłuższym dystansie, bez względu na reprezentowaną kategorię - pierwsza trójkę open.

- wydłużenie tras – co umożliwi start wszystkich kategorii o jednej godzinie i dekoracje wszystkich kategorii razem – bezpośrednio po zakończeniu wyścigu na najdłuższym dystansie.
- osoba posiadająca pakiet startowy i majaca opłaconą opłatę startową na daną edycję jest automatycznie zarejestrowana do startu i przed wyścigiem nie ma obowiązku odwiedzenia BIURA ZAWODÓW.
- każdy może zarejestrować się i posiadać pakiety startowe do obu cykli czyli do SUPER PRESTIGE i do FIT RACE - wtedy sam decyduje, w którym cyklu danego dnia startuje - musi jedynie pamiętać aby użyć właściwego pakietu startowego (start z pakietem SP w FR oznacza dyskwalifikację - i odwrotnie).

Wszystkim życzymy miłego ścigania.

KALENDARZ IMPREZ CYKLU SUPER PRESTIGE

Żadne zawody nie są planowane w najbliższym czasie

patroni cyklu super prestige

bambit

oferta

bambit

realizacje

bambit

kontakt