Zabiegany Żyrardów

ŻTC

Wpis dodano: 22-08-2017

"ŻYRARDÓW W BIEGU 2017"

Jeśli lubisz aktywnie spędzać wolny czas, to powinieneś uważnie spoglądać na Żyrardów. 3 września odbędzie się tam bieg uliczny, na którym nie powinno Cię zabraknąć!

Impreza „Żyrardów W BIEGU” rozpocznie się o godzinie 10:00 na ul. Parkingowej. Trasa wyścigu przebiegać będzie przez takie miejscowości jak Nowe Kozłowice, Feliksów, Henryszew i Międzyborowo. Następnie zawodnicy powrócą do Żyrardowa. Koniec 10-kilometrowej trasy zaplanowano przy ul. Jodłowskiego na wysokości Aqua Żyrardów. Podczas biegu obowiązuje limit czasowy. Każdy zawodnik powinien stawić się na mecie w czasie nieprzekraczającym 100 minut.

Warto się pośpieszyć i niezwłocznie dokonać rezerwacji, aby skorzystać z obowiązującej promocji. Do 25 sierpnia opłata startowa wynosi 30 zł. Po upływie tego terminu koszt uczestnictwa w imprezie będzie wzrośnie 50 zł. Warto więc z dużym wyprzedzeniem zarezerwować sobie numer startowy. Co istotne 5 zł z każdego pakietu przeznaczone jest na cele statutowe Stowarzyszenia „Dać siebie Innym”, zajmującego się pomocom osób niepełnosprawnych. Istnieje możliwość dokonywania większych wpłat wówczas nadwyżka zostanie przekazana na cele organizacji.

Rejestracji można dokonać na stronie organizatora wyścigu (www.ztc.pl), którym jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. ŻTC mam na swoim koncie liczne imprezy sportowe zarówno kolarskie, jaki i biegowe.

bambit

oferta

bambit

realizacje

bambit

kontakt