Mundurowi na rowerze

ŻTC

Wpis dodano: 18-08-2017

Strażak, policjantka, wojskowy, czy celnik każdy kto na co dzień przywdziewa mundur może się zapisać. Jeśli lubisz łączyć służbę ze sportem i aktywnym spędzaniem wolnego czasu nie zwlekaj i zapisz się na Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego.

Wyścig odbędzie się 3 września w Żyrardowie. Zawodnicy będą mieli do pokonania 50 kilometrowy dystans. Przygotowana przez organizatorów trasa będzie płaska i w całości asfaltowa. Tak zaplanowany wyścig nie powinien sprawiać trudności nawet mniej wytrawnym kolarzom.

Start imprezy przewidziano na godzinę 12:00. Usytuowany będzie przy ulicy Jodłowskiego. Uczestnicy wyścigu przejadą przez następujące miejscowości: Nowe Kozłowice, Stare Kozłowice, Zagródź, Cyganka, Oryszew, Stary Drzewicz, Nowy Drzewicz, Feliksów, Henryszew, Międzyborów. Meta znajadować się będzie w tym samym miejscu co start. Długość okrążenia wynosić będzie 25 km.

Patronat honorowy nad mistrzostwami objął Komendat Główny Policji - nadinsp.dr Jarosław Szymczyk.

Aby stanąć na starcie należy dokonać rejestracji. Do 30 sierpnia należy zarejestrować się do bazy danych cyklu FIT RACE poprzez podany poniżej link. Następnym krokiem będzie wysłanie wiadomości e-mail na adres ztc@onet.eu. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę mistrzostw, imię, nazwisko, rok urodzenia i numer legitymacji służbowej. Ostatnim etapem będzie uiszczenie opłaty startowej w wysokości 50 zł. Zapisów można dokonywać pod adresem http://ztc.pl/fr-lista.php.

Więcej informacji o wyścigu, znaleźć można na stronie organizatora, którym jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów (www.ztc.pl - zakładka INNE WYŚCIGI).

bambit

oferta

bambit

realizacje

bambit

kontakt