Kolejny weekend z ŻTC BIKE RACE 24-25 czerwca

ŻTC

Wpis dodano: 22-06-2017

Już za niespełna tydzień Jaktorów stanie się świadkiem niezwykłych sportowych emocji. Do gminy zawita 6. etap cyklu ŻTC BIKE RACE, którego organizatorem jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Dzień później rywalizacja przeniesie się do gminy Dębe Wielkie.

Zawody w Jaktorowie rozpoczną się 24 czerwca o godzinie 12:00 startem wyścigu głównego, przed którym o godzinie 11 wystartują najmłodsi. Uczestnicy zostaną podzieleni na różne kategorie wiekowe, które będą wyruszać na trasę w regularnych odstępach czasu. Runda o długości 21 km przebiegać będzie przez Bieganów, Stare Budy, Nowe Budy, Radziejowice i Korytów. Start i meta wyścigu usytuowane będą w tym samym miejscu, w Międzyborowie tuż przy Zespole Szkół Publicznych (Staszica 5). Dekoracja tradycyjnie odbędzie się po zakończeniu najdłuższego wyścigu, czyli kategorii M-20, M-30 i RED. Wręczenie pamiątkowych pucharów planowane jest na godzinę 15:30.

Dzień później rywalizacja przeniesie się do gminy Dębe Wielkie, gdzie w ramach ŻTC BIKE RACE odbędzie się bój o Puchar Wójta. Zawodnicy ścigać się będą na rundzie o długości 19 km z dojazdem do rundy o długości ok. 8 km - runda prowadzi drogami technicznymi wzdłuż autostrady A2. Biuro zawodów zlokalizowane zostało przy ul. Braci Tabiszewskich. Start wyścigu zaplanowany został wyjątkowo na godzinę 13:10, zaś dekoracja planowana jest na 17:00.

Do udziału w wyścigu można zgłosić się przez Internet, korzystając z witryny Żyrardowskiego Towarzystwa Cyklistów. Osoby, które znajdują się już na liście startowej i posiadają aktywny pakiet startowy nie muszą dokonywać rejestracji i pojawiać się w biurze zawodów o ile wniosą opłatę startową przelewem.

ZAPRASZAMY

bambit

oferta

bambit

realizacje

bambit

kontakt