Weekend z ŻTC BIKE RACE

ŻTC

Wpis dodano: 18-05-2017

To będzie prawdziwie kolarski weekend z ŻTC BIKE RACE. W sobotę kolarskie zmagania zawitają do Rawy Mazowieckiej, dzień później przeniosą się do Nowego Kawęczyna.

20 maja ŻTC BIKE RACE odbędzie się w Rawie Mazowieckiej rywalizacja przebiegać będzie na pętli o długości 27 km – na trasie przez Boguszyce, Garłów, Stare Byliny, Łochów, Łochów Nowy, Teklin, Nowe Byliny, Dziurdzioły, Zarzecze i do Rawy Mazowieckiej gdzie na ulicy Tatar zlokalizowane zostaną meta i start. W zależności od kategorii wiekowej zawodnicy będą mieli do przejechania od 27 do 108 kilometrów. Ponadto w Rawie Mazowieckiej oprócz kolarskiej rywalizacji odbędzie się również biegowa. Start wyścigu kolarskiego przewidziano na godzinę 12:00, natomiast biegacze na trasę 10 kilometrów wyruszą dwie godziny wcześniej.

Dzień później rywalizacja przeniesie się do Nowego Kawęczyna gdzie na zawodników czeka trasa na rundzie o długości 19 km - start przy szkole w Trzciannej i kolejno przez Adamów, Strobów, Rzeczków, Rzędków i do miejscowości Kwasowiec skąd przez Marianów, Nową Trzcianną w kierunku Trzciannej gdzie jest meta. Tutaj najkrótszy dystans będzie wynosił 38, a najdłuższy 114 kilometrów. Zarówno w Rawie Mazowieckiej, jak i Nowym Kawęczynie przygotowano niezwykle ciekawą, malowniczą, a przy tym wymagającą trasę. Już teraz na oba te wyścigi swój start zapowiedziało wielu znakomitych kolarzy, zatem rywalizacja zapowiada się na najwyższym sportowym poziomie.

W tym roku cykl imprez kolarskich ŻTC BIKE RACE ruszył w kwietniu i potrwa do września, składać się będzie z 11 etapów rozgrywanych na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Rywalizacja ruszyła 23 kwietnia w Grójcu. Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

bambit

oferta

bambit

realizacje

bambit

kontakt