Rozpoczynamy ŻTC BIKE RACE 2017

ŻTC

Wpis dodano: 18-04-2017

Przed pierwszym startem publikujemy komunikat z podstawowymi informacjami, zachęcamy do zapoznania się z jego treścią, aby na starcie sezonu uniknąć niepotrzebnych nieporozumień.

DWA CYKLE

ŻTC organizuje dwa rodzaje wyścigów szosowych w ramach ŻTC BIKE RACE:

SUPER PRESTIGE – Panowie dystanse od 30 – 120 km w zależności od wieku – w jednym peletonie jadą dwie kategorie wiekowe - Panie jadą wszystkie razem w jednej grupie startowej na jednym dystansie.

FIT RACE – wszystkie kategorie wiekowe jadą razem na jednym dystansie – długości trasy od 50 do 70km

ZAPISY

Najlepiej i najłatwiej zapisać się przez stronę www.ztc.pl gdzie w zakładce LISTA STARTOWA / ZAPISY wypełniamy kwestionariusz zgłoszeniowy. Każdy cykl ma swoją podstronę i swoje ZAPISY. W ostateczności można się zapisywać na zawodach w BIURZE ZAWODÓW ale ta możliwość jest tylko do godziny 10:00.

PAKIET STARTOWY

Podczas startów w ŻTC BIKE RACE obowiązują pakiety startowe wielokrotnego użytku. Każdy cykl ma oddzielny pakiet. Obowiązkowo startujemy w danym cyklu z odpowiednim pakietem startowym. Pakiet składa się z dwóch numerów na koszulkę i jednego (z chipami) na rower, a kosztuje 20zł.

KATEGORIE SPECJALNE „RED” i „RED VIP”

RED to dodatkowa kategoria męska, mogą w niej startować uczestnicy, którzy skończyli 40 lat, a chcą jechać najdłuższy dystans wraz z kategoriami M20 i M30, ta kategoria nie zalicza punktów do challange’u MASTERS ale w cyklu ŻTC BIKE RACE ma swoją klasyfikację generalną cyklu.

RED VIP – to kategoria specjalna, w której , jako goście, mogą startować kolarze z licencją ELITY. W tej kategorii nagradzamy zawsze pierwszą trójkę na danym wyścigu i nie prowadzimy dla niej klasyfikacji generalnej. Kolarze z licencją Elity mogą wyłącznie startować w kategorii RED VIP jako goście startujący poza cyklem.

Aby wystartować w kategorii RED lub RED VIP trzeba przejść standardową procedurę rejestracji, a następnie wysłać e-mailowe zgłoszenie na adres ztc@onet.eu OBOWIĄZKOWO zawierające dane osobowe i pierwotną kategorię wiekową , a w wypadku ELITY podać numer ID licencji.

MOŻLIWOŚĆ STARTU W OBU CYKLACH i KATEGORIACH SPECJALNYCH

Można jednocześnie być zarejestrowanym w cyklu FIT RACE i w cyklu SUPER PRESTIGE , a także dodatkowo mieć rejestrację w kategorii specjalnej RED i RED VIP. Każda z tych rejestracji oznacza, że mamy pakiet startowy właściwy dla danego cyklu lub kategorii specjalnej (maksymalnie możemy posiadać jednocześnie trzy pakiety np.: pakiet dla kategorii M5 w FIT RACE – pakiet dla kategorii M50 w SUPER PRESTIGE i pakiet kategorii RED w SUPER PRESTIGE).

Posiadając kilka pakietów możemy w danym dniu wystartować w dowolnie wybranym wyścigu i nie trzeba tego zgłaszać przed startem, ale obowiązkowo trzeba jechać we właściwej grupie startowej z właściwym pakietem startowym. Start z niewłaściwym pakietem startowym lub niekompletnym pakietem oznacza bezwzględną dyskwalifikację.

OPŁATY PRZELEWEM

Posiadając czynny pakiet startowy i wnosząc opłatę przelewem na 4 dni przed startem – nie odwiedzamy BIURA ZAWODÓW – przyjeżdżamy na wyścig i startujemy. Wniesienie opłaty przelewem na 4 dni przed startem aktywuje nasz start w danym wyścigu.

DAMSKI PELETON

Dla Pań zorganizowaliśmy oddzielny peleton - w ramach SUPER PRESTIGE od tego roku Panie startują razem w czterech kategoriach wiekowych K20, K30, K40, K50+ - wszystkie te kategorie zostaną oznakowane numerami startowymi w innym kolorze, co w praktyce oznacza konieczność posiadania nowego pakietu startowego - wszystkie pakiety startowe z lat poprzednich dotyczace kobiecych kategorii są nieaktywne.

REGULAMIN

Przedstawiliśmy Państwu podstawowe informacje dotyczące ŻTC BIKE RACE – wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie w REGULAMINIE, który jest podstawą regulującą organizację zawodów.

Info na www.ztc.pl

ZAPROSZENIE MUZYCZNE NA JABŁUSZKO W GRÓJCU

bambit

oferta

bambit

realizacje

bambit

kontakt