SEROCK ... i wszystko szybko.

ŻTC

Wpis dodano: 21-08-2016

Mistrzostwa Polski Branży IT


Kolarze rywalizujący w wyścigu organizowanym przez Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów w niedzielę 21 sierpnia w gościnnym Serocku poruszali się po 20 kilometrowej rundzie. Start i meta położone na głównej ulicy miasta pozwalały na swobodny dostęp licznym kibicom.

Główną atrakcja tej edycji ŻTC BIKE RACE były rozgrywane w ramach SUPER PRESTIGE I OTWARTE MISTRZOSTWA BRANZY IT w kolarstwie szosowym. Pomysłodawcą tej inicjatywy i Organizatorem Mistrzostw była ARMAG-SPORT Arkadiusza Szczerbiaka, animatora sportu kolarskiego, trenera, mechanika, jednym słowem twórcą i tworzywem w jednym. To dzięki takim Osobom współzawodnictwo kolarskie rośnie w siłę.


Już na pierwszej rundzie peletony kolejnych grup startowych porozrywały się na liczne grupki i samotnych kolarzy. Mimo że okolice Serocka wyglądają na płaskie, przygotowana trasa należała do wymagających. Kilka podjazdów z prawie dwukilometrowym, finałowym z Wierzbicy na główną ulice Serocka, kosztowały uczestników dużo wysiłku. Za to ściganie się na takiej wymagającej trasie to sól tej dyscypliny. Zrozumieli to doskonale liczni uczestnicy wyścigu. Pikanterii dodała sama aura – w połowie wyścigu spadł deszcz , a najmłodsze kategorie na ostatniej rundzie zmyła drobna ulewa. Nie przeszkodziło to w prawdziwie sportowej atmosferze, w jakiej zostały rozegrane finisze na najdłuższym dystansie 120 km.

Mistrzami Polski Branży IT zostali:

Magdalena Przeworska kat KO

Łukasz Krajewski kat M20

Jarosław Michałowski kat M30

Arkadiusz Szczerbiak kat M40

Tomasz Czyżkowski kat M50

Kazimierz Golonka kat M60

Gratulujemy.


Wszystkie wyniki na stronie www.ztc.pl , gdzie także można zobaczyć liczne fotki.
Pragniemy gorąco podziękować Władzom Serocka, Policji , Straży Pożarnej i Straży Miejskiej , którzy walnie przyczynili się do bezpiecznego i sprawnego przeprowadzenia zawodów.


Specjalne podziękowania licznym sponsorom tej edycji, do których należeli

GRUPA AUTO WIMAR, AKTIVE-JET, GOGGLE, DELL SEQUENCE, BAKALLAND, GEOTERMIA MAZOWIECKA SA EMKA TRANS, Żyrardowskie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości i oczywiście główny organizator

ARMAG-SPORT

Wszystkim dziękujemy.

bambit

oferta

bambit

realizacje

bambit

kontakt